Aby nás spolupráca tešila a mala zmysel...

Spoločnosti, s ktorými som spolupracovala


Zopár slov o blogu Na vlastnej koži

Tento blog vznikol z pôvodného blogu Sue and colours, ktorý bol založený v roku 2012. V súčasnosti ho čítajú ľudia vo viac ako 80 krajinách sveta a to na všetkých kontinentoch Zeme. Denná návštevnosť pravidelne dosahuje trojcifernú hodnotu. Doposiaľ najvyšší denný počet pozretí je 1734. Počet sledovateľov na sociálnych sieťach presiahol počet 1 800 followerov. Aj keď štatisticky sa môj blog radí k mikroblogom, o to väčšiu radosť mi robí práve úprimná odozva mojich čitateľov a pevný vzťah, ktorý sme si vďaka našej malej bubline vytvorili.Predtým, než nadviažeme spoluprácu, by ste mali vedieť, že...

Po dlhoročných skúsenostiach v oblasti spolupráce so širokou škálou značiek a obchodov zisťujem, že smer, ktorým chcem kráčať, sa deň po dni prirodzene mení a vyvíja, rovnako ako sa vyvíjam ja a moja osobnosť. Aby sa blog nestal len jedným z mnohých reklamných priestorov, snažím sa ku každej spolupráci pristupovať s čo najväčším citom a venovať jednotlivým spoločnostiam dostatok priestoru. V praxi to znamená zodpovedný výber partnerov blogu, ich prezentácia nielen tu na blogu, ale i na sociálnych sieťach a v osobnom živote. Zastávam názor, že spolupráca nekončí bodkou za poslednou vetou v recenzii, ale mala by nás sprevádzať v celej našej existencii. Nedokážem preto spolupracovať so značkami, ktorým nedôverujem, alebo ktoré sa snažia potlačiť moju osobnosť a moje názory. Je pre mňa nesmierne dôležité budovať si s každým partnerom blogu osobitný, výnimočný vzťah a mám radosť, že sa mi to darí.

Hoci sa zaujímam aj o zahraničné produkty, v budúcnosti by som sa chcela zamerať v prvom rade na prezentáciu a podporu lokálnych výrobcov zo Slovenska a Čiech, skrátka šikovných ľudí z môjho kúsku (k)raja. Myslím, že je dôležité aby sme si vedeli vážiť to, čo máme doma, aby sme vedeli oceniť prácu našich miestnych producentov a aby aj vďaka nám a nášmu záujmu mohli milovať svoju prácu, svoje remeslo.

Nakoľko sa v uplynulých rokoch hojne rozmohli spolupráce medzi blogermi a firmami, snažím sa vyberať si exkluzívne spolupráce. Myslím, že menej je niekedy viac a práve v oblasti spoluprác to platí dvojnásobne. Dlhoročná prax ma naučila, že čitatelia strácajú o produkt záujem tým rýchlejšie, čím viac blogerov o ňom píše. Pre spoločnosti je preto výhodnejšie osloviť pár kvalitných influencerov, ktorým ich fanúšikovia dôverujú, než investovať svoj vzácny čas a nemalé finančné prostriedky do masívnej kampane, ktorá sa minie účinku. Ak zdieľate rovnaký názor ako ja, budem veľmi rada, ak si pre prezentáciu vašich produktov a služieb vyberiete práve môj blog.

V prípade záujmu o spoluprácu ma môžete kontaktovať na e-mailovej adrese:
suediamondofficial@gmail.com


 Všetky sponzorované príspevky spoznáte podľa tohto milého banneru na konci príspevkov: