Aby nás spolupráca tešila a mala zmysel...

Firmy, s ktorými som spolupracovala


Zopár slov o blogu Na vlastnej koži

Tento blog vznikol z pôvodného blogu Sue and colours, ktorý bol založený v roku 2012. V súčasnosti ho čítajú ľudia vo viac ako 80 krajinách sveta a to na všetkých kontinentoch Zeme. Denná návštevnosť pravidelne dosahuje trojcifernú hodnotu. Doposiaľ najvyšší denný počet pozretí je 1734. Počet odberateľov prostredníctvom GFC prekročil hranicu 450 ľudí, na facebooku je to vyše 700 fanúšikov a na instagrame viac než 500 followerov. Aj keď štatisticky môj blog dosahuje krásne čísla, neopakovateľnú radosť mi robí práve úprimná odozva a pochvala priamo od čitateľov.


Predtým, než nadviažeme spoluprácu, by ste mali vedieť, že...

Po dlhoročných skúsenostiach v oblasti spolupráce so širokou škálou značiek a obchodov zisťujem, že smer, ktorým chcem kráčať, sa deň po dni prirodzene mení a vyvíja, rovnako ako sa vyvíjam ja a moja osobnosť. Aby sa blog nestal len jedným z mnohých reklamných priestorov, snažím sa ku každej spolupráci pristupovať s čo najväčším citom a venovať jednotlivým spoločnostiam dostatok priestoru. V praxi to znamená zodpovedný výber partnerov blogu, ich prezentácia nielen tu na blogu, ale i na sociálnych sieťach a v osobnom živote. Zastávam názor, že spolupráca nekončí bodkou za poslednou vetou v recenzii, ale mala by nás sprevádzať v celej našej existencii. Nedokážem preto spolupracovať so značkami, ktorým nedôverujem, alebo ktoré sa snažia potlačiť moju osobnosť a názory. Je pre mňa dôležité budovať si s každým partnerom blogu osobitný, výnimočný vzťah a mám radosť, že sa mi to darí.

Hoci sa zaujímam aj o zahraničné produkty, v budúcnosti by som sa chcela zamerať v prvom rade na prezentáciu a podporu lokálnych výrobcov zo Slovenska a Čiech, skrátka šikovných ľudí z môjho kúsku (k)raja. Myslím, že je dôležité aby sme si vedeli vážiť to, čo máme doma, aby sme vedeli oceniť prácu našich miestnych producentov a aby aj vďaka nám a nášmu záujmu mohli milovať svoju prácu, svoje remeslo.

Nakoľko sa v uplynulých rokoch hojne rozmohli spolupráce medzi blogermi a firmami, snažím sa vyberať si exkluzívne spolupráce. Myslím, že menej je niekedy viac a práve v oblasti spoluprác to platí dvojnásobne. Dlhoročná prax ma naučila, že čitatelia strácajú o produkt záujem tým rýchlejšie, čím viac blogerov o ňom píše. Pre spoločnosti je preto výhodnejšie osloviť pár kvalitných blogerov, ktorým čitatelia dôverujú, než investovať čas a prostriedky do masívnej kampane, ktorá sa minie účinku. Ak zdieľate rovnaký postoj ako ja, budem veľmi rada, ak si pre prezentáciu vašich produktov a služieb vyberiete práve môj blog.

V prípade záujmu o spoluprácu ma môžete kontaktovať na e-mailovej adrese:
suediamondofficial@gmail.com


 Všetky sponzorované príspevky spoznáte podľa tohto milého banneru na konci príspevkov: